Nazwa forum

Forum klasy D 1990r LO T.Kosciuszi w Jarocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-09-03 15:47:01

Biały

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 73
Punktów :   

POGOTOWIE ANTYWF-owe ;)

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego i zwiększeniem nam ilości godzin WF do czterech zakładam dział pogotowia Prosiłbym o wasze porady nt. uchylania się od obowiązku ćwiczenia...

Ja mam pierwsze pytania:

-Czy alergicy mogą ubiegać się o zwolnienie z WF?
-Jeśli tak to czy jest jakieś wymaganie na co są uczuleni (trzeba koniecznie być na kurz czy roślinki starczą?)
-Po takie zwolnienie to do lekarza rodzinnego, tak?

Offline

 

#2 2007-09-03 16:39:28

Szymcio

krejzol

11382939
Skąd: Góra :)
Zarejestrowany: 2007-07-03
Posty: 31
Punktów :   

Re: POGOTOWIE ANTYWF-owe ;)

Udzielam odpowiedzi.
1) Mogą się ubiegać.
2) Nie jest nic wymagane, ale jakby się weufista pytal to masz astmę. (lepiej brzmi, bo chodzi o to, że przez ćwiczenia możesz dostać zadyszki, dusić się, bedziesz musial brać leki itp, a jesli masz alergię to nie bardzo można coś skombinować; dobre są też sprawy ortopedyczne albo neurologiczne i ginekologiczne )
3) Zwolnienie- tj taka wielka pieczątka i tam wpisuje się Twoje dane, pod spodem jest pieczątka lekarza. Jesli mówisz, że masz astmę to powinno się mieć zwolnienie od pulmonologa albo alergologa, albo od rodzinnego.
Ja posiadam od rodzinnego i jest w pełni akceptowane przez Tyrakowskiego. Możesz mieć na alergie. Twój wybór

Ostatnio edytowany przez Szymcio (2007-09-03 19:44:54)

Offline

 

#3 2007-09-03 18:19:58

Biały

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 73
Punktów :   

Re: POGOTOWIE ANTYWF-owe ;)

no ja niestety mam tylko alergie, żadnych problemów ginekologicznych niestety nie mam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.neuroshima-pbf.pun.pl www.wskfit.pun.pl www.pkmn-game.pun.pl www.bukmacher.pun.pl www.mtaskrypty.pun.pl